
foto: Archief Brandweerforum
17-9294 Personeel/Materiaalvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-9294 Personeel/Materiaalvoertuig

foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-92 VRR Logistiek |
| Roepnummer | 17-9294 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-3 |
|---|---|
| Merk | Ford Transit |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VDL-53-R |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 130 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.963 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.437 kg |
| Massa maximaal | 3.400 kg |
| Massa rijklaar | 2.063 kg |
| Bijzonderheden |
|---|