

Foto’s: Kees Verhoef


Foto’s: Kees Verhoef
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | Brandweer Den Haag (Loosduinen) |
| Roepnummer | DB9 > 70 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | FB-PS-87 |
| Bouwjaar | 1972 |
| Dienstjaren | 1972 t/m 1997 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 78 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.693 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 947 kg |
| Massa maximaal | 2.640 kg |
| Massa rijklaar | 1.793 kg |
| Bijzonderheden |
|---|