
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-47 Borssele |
| Roepnummer | 19-4304 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-2 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Citan |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | VS-459-S |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2015 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 90 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.355 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 595 kg |
| Massa maximaal | 1.950 kg |
| Massa rijklaar | 1.455 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
