
Foto: Ramon Versteeg (2021)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-44 Oost Souburg |
| Roepnummer | 19-4566 > 19-4462 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | WT - Watertankwagen |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | BP-BR-54 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 381 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 13.020 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 14.980 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.120 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Tankopbouw uit 1995 Tankinhoud: 17.000 L Voormalige tankwagen Rijdende Melk Ontvangst |
|---|
