
Foto: Kees Verhoef
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus
DB-9 |
|---|
| Merk | Fiat |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | BT-19-HR |
|---|
| Bouwjaar | 1987 |
|---|
| Dienstjaren |
1987 t/m 2004 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 75 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.597 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.403 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.697 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 1986-1998 Heerenveen |
|---|