
Foto: Kees Verhoef
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | AS - Autospuit
AS09 LD2.000 HD**** |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Doeschot / Rosenbauer |
|---|
| Kenteken | BS-95-29 |
|---|
| Bouwjaar | 1972 |
|---|
| Dienstjaren |
1972 t/m 2004 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 5 stuks |
|---|
| Vermogen | 95 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.720 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 780 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.820 kg |
|---|
Bijzonderheden