
Foto: Wim Schuitema (2020)

Foto: Wim Schuitema (2020)

Foto: Wim Schuitema (2020)

Foto: Wim Schuitema (2020)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-XX Bedrijfsbrandweer Sabic Bergen op Zoom |
| Roepnummer | 545 > 04-2336 > 04-2337 > 20-TS3 Sabic |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD2.800 HD260 T1.500 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BD-FL-97 |
| Bouwjaar | 1995 |
| Dienstjaren | 2015 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 241 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.020 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.980 kg |
| Massa maximaal | 12.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.120 kg |
| Bijzonderheden | 1997-2014 Regio IJsselland Korps Dedemsvaart |
|---|