
Foto: Ramon Versteeg (2020)
10-6688 Haakarmvoertuig (opleiden en Oefenen )
Home » Voertuigen » Regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-6688 Haakarmvoertuig (opleiden en Oefenen )

Foto: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-41 Alkmaar (Centrum) |
| Roepnummer | 10-6688 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BX-JP-41 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 336 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.585 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 15.415 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.685 kg |
| Bijzonderheden | Tbv bureau opleiden en oefenen. |
|---|