
Foto: Ramon Versteeg (2017)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-93 VRR Vakbekwaamheid |
| Roepnummer | 17-9235 > 17-0431 > 17-9333 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T2.000 S200 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Kronenburg |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | 08-BDB-2 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 287 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 770 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 8.455 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.545 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.555 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2013-2019 Eigendom van Roteb Lease. 2019-2023 Schiedam 17-0431 2023- Regio Vakbekwaamheid |
|---|
