
Foto: Ramon Versteeg (2016)
13-0305 Dienstauto ETC
Home » Archief voertuigen » Archief regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-0305 Dienstauto ETC

Foto: Ramon Versteeg (2016)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-35 Amsterdam (Willem & Hoofdkantoor) |
| Roepnummer | 13-9006 > 13-0305 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 09-ZB-PS |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m 2020 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | 69 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.064 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 586 kg |
| Massa maximaal | 1.650 kg |
| Massa rijklaar | 1.164 kg |
| Bijzonderheden | Nr: 550 DA ETC |
|---|