
Foto: Frank vd Weerden

Foto: Ramon Versteeg (2017)

Foto: Frank vd Weerden

Foto: Ramon Versteeg (2017)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-51 Amstelveen |
| Roepnummer | 13-9088 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo FE 300 |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BZ-ST-37 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2012 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 306 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 760 cm |
| Massa ledig | 10.510 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 16.490 kg |
| Massa maximaal | 27.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.610 kg |
| Bijzonderheden |
|---|