

Foto’s: Thijs Vaneveld (2026)


Foto: Kees Verhoef


Foto’s: Thijs Vaneveld (2026)


Foto: Kees Verhoef
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-90 Beheer en Onderhoud |
| Roepnummer | 16-3452 > 16-9252 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AL - Autoladder AL-30 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Magirus |
| Kenteken | BS-FZ-71 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 314 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 14.640 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.960 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 14.740 kg |
| Bijzonderheden |
|---|