
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-94 Tilburg (Centrum) |
| Roepnummer | 20-0097 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | ZT-283-B |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | 95 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.080 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 570 kg |
| Massa maximaal | 1.650 kg |
| Massa rijklaar | 1.180 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | informatie Manager |
|---|
