
Foto: Brandweerfotos.nl (2025)

Foto: Jordi Stroot (2023)

Foto: Brandweerfotos.nl (2025)

Foto: Jordi Stroot (2023)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-10 Regionaal |
| Roepnummer | 04-1094 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | OvD - Officier van Dienst |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Tiguan |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | ZT-668-T |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 190 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.595 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 635 kg |
| Massa maximaal | 2.230 kg |
| Massa rijklaar | 1.695 kg |
| Bijzonderheden | Officier van Dienst Kampen e.o. |
|---|