
Foto: Ramon Versteeg (2016)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-28 Deventer |
| Roepnummer | 07-2751 > 04-1650 > 04-1050 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 04-1650 Hoogwerker |
Voertuiggevens
| Type | HW - Hoogwerker HW-34 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Bronto skylift |
| Kenteken | BS-FD-70 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 379 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 18.900 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 8.100 kg |
| Massa maximaal | 27.000 kg |
| Massa rijklaar | 19.030 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2006-2019 Ede 07-2751 2019-2022 Zwolle 04-1650 2022- Reserve Regio |
|---|
