
Foto: Dennis Schalken (2021)

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Dennis Schalken (2021)

Foto: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-31 Breda |
| Roepnummer | 20-3133 |
| Voorganger | 20-3133 Tankautospuit (BV-ZJ-14) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T2.000 S150 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 86-BNX-3 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 326 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.680 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 8.320 kg |
| Massa maximaal | 19.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.780 kg |
| Bijzonderheden |
|---|