


Foto’s: Thijs Vaneveld (2023)
Foto: Ramon Versteeg



Foto’s: Thijs Vaneveld (2023)
Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-48 Kortgene |
| Roepnummer | 19-4830 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD2.500 HD400 T1.500 S60 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 28-BKJ-6 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Dienstjaren | 2017 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 250 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.500 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.490 kg |
| Massa maximaal | 11.990 kg |
| Massa rijklaar | 7.600 kg |
| Bijzonderheden | DLS Systeem |
|---|