

Foto’s: Thijs Vaneveld (2023)

Foto: Ramon Versteeg (2019)


Foto’s: Thijs Vaneveld (2023)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-48 Kamperland |
| Roepnummer | 19-4605 > 19-4801 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-6 |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 1-VXG-07 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2012 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 101 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.783 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 842 kg |
| Massa maximaal | 2.625 kg |
| Massa rijklaar | 1.883 kg |
| Bijzonderheden | T.b.v. First Responders |
|---|