
Foto: Ramon Versteeg (2019)
13-9202 Dienstauto Beheer (18-TFG-4)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-9202 Dienstauto Beheer (18-TFG-4)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-92 Facilitair Bedrijf / Logistiek Galwin |
| Roepnummer | 13-9194 > 13-9202 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 13-9202 Dienstauto |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 18-TFG-4 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2012 t/m 2018 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.503 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 697 kg |
| Massa maximaal | 2.200 kg |
| Massa rijklaar | 1.603 kg |
| Bijzonderheden | Nr: 743 |
|---|