
Foto: Ramon Versteeg (2017)

Foto: Michel Bleijenberg (2017)

Foto: Ramon Versteeg (2017)

Foto: Michel Bleijenberg (2017)
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-22 Stavenisse |
| Roepnummer | 19-4903 > 19-2203 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | PH-943-K |
| Bouwjaar | 2017 |
| Dienstjaren | 2017 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.920 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.280 kg |
| Massa maximaal | 3.200 kg |
| Massa rijklaar | 2.020 kg |
| Bijzonderheden | 2017-2023 Goes |
|---|