
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Luuk Timmermans (2018)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Luuk Timmermans (2018)
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-45 Middelburg AC |
| Roepnummer | 19-8909 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | RS-330-L |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 95 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.180 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 570 kg |
| Massa maximaal | 1.750 kg |
| Massa rijklaar | 1.280 kg |
| Bijzonderheden |
|---|