
Foto: Thijs Vaneveld (2021)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-XX Opleidingscentrum BOGO (Hattem) |
| Roepnummer | 04-1183 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD3.000 HD245 T2.000 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | 76-BNF-9 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 264 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 8.615 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.385 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.715 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Opbouw uit 2014. VRR |
|---|
