
Foto: Archief Brandweerforum
13-9201 Dienstauto (SB-437-R)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-9201 Dienstauto (SB-437-R)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-92 Facilitair Bedrijf / Logistiek Galwin |
| Roepnummer | 13-9201 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | SB-437-R |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.471 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 729 kg |
| Massa maximaal | 2.200 kg |
| Massa rijklaar | 1.571 kg |
| Bijzonderheden |
|---|