
Foto: Ramon Versteeg (2019)
13-9086 Haakarmvoertuig (BX-DR-79)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-9086 Haakarmvoertuig (BX-DR-79)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-94 Bocas |
| Roepnummer | 13-9086 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BX-DR-79 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 319 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.560 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 15.440 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.660 kg |
| Bijzonderheden |
|---|