


Foto’s: Ramon Versteeg (2020)


Foto’s: Wim Schuitema



Foto’s: Ramon Versteeg (2020)


Foto’s: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Drachten |
| Roepnummer | 678 > HV Drachten > 02-7071 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-7071 Hulpverleningsvoertuig Kraan |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-1 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Kenteken | BR-XN-07 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m 2021 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.960 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.040 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.080 kg |
| Bijzonderheden |
|---|