
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Thijs Vaneveld

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Thijs Vaneveld
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-22 Alphen aan den Rijn |
| Roepnummer | 66-872 > 16-2282 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AB - Adembeschermingsvoertuig |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 03-BZ-TX |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 82 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.765 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 965 kg |
| Massa maximaal | 2.730 kg |
| Massa rijklaar | 1.865 kg |
| Bijzonderheden | T.b.v. Adembescherming |
|---|