
Foto: Ramon Versteeg (2019)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-22 Alphen aan den Rijn |
| Roepnummer | 16-2271 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-2 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | BN-PB-28 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2003 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 177 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 6.340 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.160 kg |
| Massa maximaal | 10.500 kg |
| Massa rijklaar | 6.440 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
