
Foto: Ramon Versteeg


Foto’s: Kees Verhoef

Foto: Ramon Versteeg


Foto’s: Kees Verhoef
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-22 Alphen aan den Rijn |
| Roepnummer | 16-2212 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | WOA - Waterongevallenaanhanger |
|---|---|
| Merk | Onbekend |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 40-66-YL + WT-RN-46 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 290 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.060 kg |
| Massa maximaal | 1.350 kg |
| Massa rijklaar | 290 kg |
| Bijzonderheden |
|---|