
Foto: Luuk Hijdra (2024)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Luuk Hijdra (2024)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-21 Ter Aar |
| Roepnummer | 16-2210 > 16-2110 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | 87-BFJ-4 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Dienstjaren | 2014 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.732 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.568 kg |
| Massa maximaal | 5.300 kg |
| Massa rijklaar | 2.832 kg |
| Bijzonderheden | 2014-2020 Alphen aan den Rijn Wisseling i.v.m Gelijkheid van KMstand per WO |
|---|