
Foto: 112_Krimpen/Cas de Zeeuw (2025)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: 112_Krimpen/Cas de Zeeuw (2025)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-33 Schoonhoven |
| Roepnummer | 16-3110 > 16-3310 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | 88-BFJ-4 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.732 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.568 kg |
| Massa maximaal | 5.300 kg |
| Massa rijklaar | 2.832 kg |
| Bijzonderheden | 2014-2020 Gouda |
|---|