

Foto: Ramon Versteeg (2019)


Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 25 - Brandweer Flevoland (VRFL) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 25-41 Almere Veluwesekant |
| Roepnummer | 25-4112 > 25-4113 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Amarok |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VR-469-B |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2015 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 179 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.015 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 805 kg |
| Massa maximaal | 2.820 kg |
| Massa rijklaar | 2.115 kg |
| Bijzonderheden | t.b.v. Boot 25-4113 |
|---|