
Foto: Dennis Schalken (2025)
20-9342 Tankautospuit Terreinvaardig
Home » Voertuigen » Regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-9342 Tankautospuit Terreinvaardig

Foto: Dennis Schalken (2025)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-93 Riel |
| Roepnummer | 20-9332 > 20-9342 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.000 HD265 T3.000 S40 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 31-BBF-8 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2012 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 337 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 15.370 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.130 kg |
| Massa maximaal | 19.500 kg |
| Massa rijklaar | 15.470 kg |
| Bijzonderheden |
|---|