
Foto: Sander Hendrikse (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-28 Burgh-Haamstede |
| Roepnummer | 19-2867 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TW - Tankwagen T23.000 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | BL-VR-13 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Dienstjaren | 2011 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 340 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 14.080 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 22.920 kg |
| Massa maximaal | 37.000 kg |
| Massa rijklaar | 14.180 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2002-2011 Melkwagen |
|---|
