

Foto’s: Dennis Schalken (2021)


Foto’s: Dennis Schalken (2021)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-14 Hoogerheide |
| Roepnummer | 20-1382 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BX-XP-12 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 337 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 13.015 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 14.985 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.115 kg |
| Bijzonderheden | 2010-2021 Roosendaal |
|---|