
Foto: Ramon Versteeg (2019)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-24 Rosmalen |
| Roepnummer | 21-0085 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Antos |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | 70-BLX-9 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 421 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 11.325 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 16.675 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.425 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
