17-2571 Hulpverleningsvoertuig

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig
HV-2+ |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
|---|
| Kenteken | BT-DD-83 |
|---|
| Bouwjaar | 2007 |
|---|
| Dienstjaren |
2007 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 220 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.780 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 4.210 kg |
|---|
| Massa maximaal | 11.990 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 7.880 kg |
|---|
Bijzonderheden