
Foto: Ramon Versteeg (2022)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg (2022)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-93 VRR Vakbekwaamheid |
| Roepnummer | 11-1 > 17-0131 > 17-9335 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD240 T1.500 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Gemco |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BT-DR-27 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 247 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.880 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.120 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.991 kg |
| Bijzonderheden | 2007-2021 Hoek van Holland |
|---|