
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD2.800 HD265 T2.000 |
|---|
| Merk | Volvo |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BS-PH-24 |
|---|
| Bouwjaar | 2006 |
|---|
| Dienstjaren |
2020 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 340 pk |
|---|
| Topsnelheid | |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 706 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 10.380 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 8.220 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.600 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 10.485 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2006-2020 Kloosterzande |
|---|