24-4731 Tankautospuit (BP-HP-30)

Foto: Kees Verhoef
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD3.000 HD265 T2.000 |
|---|
| Merk | Scania |
|---|
| Opbouw | Hilton |
|---|
| Pomp | Magirus |
|---|
| Kenteken | BP-HP-30 |
|---|
| Bouwjaar | 2004 |
|---|
| Dienstjaren |
2019 t/m 2020 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 260 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.760 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 8.440 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.200 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 9.860 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | apr 2004 - okt 2013: Kazerne Maastricht-Noord
okt 2013 - 2019: Kazerne Maastricht-Zuid |
|---|