
Foto: Archief Brandweerforum
02-6932 Tankautospuit (BR-BB-40)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-6932 Tankautospuit (BR-BB-40)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-69 Gorredijk |
| Roepnummer | 19-735 > 02-6932 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-6932 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD2.800 HD265 T1.500 S40 |
|---|---|
| Merk | Scania |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BR-BB-40 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2005 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 230 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.300 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 9.900 kg |
| Massa maximaal | 18.200 kg |
| Massa rijklaar | 8.400 kg |
| Bijzonderheden |
|---|