
Foto: Ramon Versteeg (2016)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 12 - Brandweer Kennemerland (VRK) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 12-1X Logistiek Haarlem West |
| Roepnummer | 12-4201 > 12-1603 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 9-KFK-03 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.876 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.324 kg |
| Massa maximaal | 3.200 kg |
| Massa rijklaar | 1.976 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2013-2024 Hoofddorp |
|---|
