
Foto: Ramon Versteeg (2019)
13-9383 Vrachtwagen (BV-XS-17)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-9383 Vrachtwagen (BV-XS-17)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-92 Facilitair Bedrijf / Logistiek Galwin |
| Roepnummer | 13-3685 > 13-9207 > 13-9388 > 13-9383 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | VW - Vrachtwagen |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | BV-XS-17 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m 2026 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 238 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 5.950 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.550 kg |
| Massa maximaal | 10.500 kg |
| Massa rijklaar | 6.070 kg |
| Bijzonderheden | 2009-2014 Driemond AB |
|---|