
Foto: Archief Brandweerforum
15-7786 Dienstbus (55-VH-BZ)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) » 15-7786 Dienstbus (55-VH-BZ)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 15-77 Den Haag (Loosduinen) |
| Roepnummer | 140 > 15-7786 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-3 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 55-VH-BZ |
| Bouwjaar | 1999 |
| Dienstjaren | 1999 t/m 2010 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 102 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.670 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.060 kg |
| Massa maximaal | 2.730 kg |
| Massa rijklaar | Onbekend |
| Bijzonderheden |
|---|