
Foto: Archief Brandweerforum
15-5205 Personen/materialen voertuig (68-VDB-1)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) » 15-5205 Personen/materialen voertuig (68-VDB-1)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 15-52 Zoetermeer (Stadshart) |
| Roepnummer | Onbekend > 15-6083 > 15-5205 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-2 |
|---|---|
| Merk | Peugeot Partner |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 68-VDB-1 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | 60 liter |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 75 pk |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Hoogte | 181 cm |
|---|---|
| Breedte | 211 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Massa ledig | 1.194 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 536 kg |
| Massa maximaal | 1.730 kg |
| Massa rijklaar | 1.294 kg |
| Bijzonderheden |
|---|