09-797 Dienstauto (00-LGB-3)

Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 00-LGB-3 |
|---|
| Bouwjaar | 2010 |
|---|
| Dienstjaren |
2010 t/m 2020 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 140 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.423 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 707 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.130 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.523 kg |
|---|
Bijzonderheden