
Foto: Dennis Kempers (2015)
09-0141 Tankautospuit (BS-BV-29)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 9 - Brandweer Utrecht (VRU) » 09-0141 Tankautospuit (BS-BV-29)

Foto: Dennis Kempers (2015)
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-01 Amersfoort (Centrum) |
| Roepnummer | 634 > 09-0141 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD1.500 HD240 T3.000 |
|---|---|
| Merk | Scania |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BS-BV-29 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m 2019 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 381 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 800 cm |
| Massa ledig | 14.980 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.020 kg |
| Massa maximaal | 19.000 kg |
| Massa rijklaar | 15.080 kg |
| Bijzonderheden |
|---|