
Foto: Daan van de Pol (2025)


Foto’s: Jan Korte (2022)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Daan van de Pol (2025)


Foto’s: Jan Korte (2022)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-45 Weesp |
| Roepnummer | 13-9236 > 13-3331 > 13-5232 > 13-4531 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD240 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | 41-BND-4 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.900 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.100 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.000 kg |
| Bijzonderheden | 2019-2021 Hendrik 2021-2022 Aalsmeer 13-5232 Compact-Line prototype. Voorzien van Ultra HD Blussysteem. |
|---|