
Foto: Ramon Versteeg (2016)

Foto: Wim Schuitema (2015)

Foto: Ramon Versteeg (2016)

Foto: Wim Schuitema (2015)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-40 Hollum |
| Roepnummer | 02-4001 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Hyundai |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 52-RN-BS |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2005 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.340 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 465 kg |
| Massa maximaal | 2.805 kg |
| Massa rijklaar | 2.440 kg |
| Bijzonderheden | Voertuig is terrein vaardig voor het rijden in de duinen en het strand. Tevens voor inzetten VEB taken 02-4028 |
|---|