Vrachtwagen logistiek Den Bosch

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | VW - Vrachtwagen |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 76-BLP-1 |
|---|
| Bouwjaar | 2018 |
|---|
| Dienstjaren |
2018 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 163 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 3.380 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.620 kg |
|---|
| Massa maximaal | 5.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 3.480 kg |
|---|
Bijzonderheden