
Foto: Ramon Versteeg (2020)
10-6890 Mobiele Commando Unit
Home » Voertuigen » Regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-6890 Mobiele Commando Unit

Foto: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-52 Obdam |
| Roepnummer | 10-6890 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | MCU - Mobiele Commando Unit |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Akkermans |
| Kenteken | 27-BLL-4 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 231 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.435 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.555 kg |
| Massa maximaal | 11.990 kg |
| Massa rijklaar | 7.535 kg |
| Bijzonderheden | in 2019 geleverd |
|---|